Charakter ras

Czy wiesz, że na świecie istnieją setki różnych ras psów? Mimo, że różnią się wielkością, maścią i charakterem, to prawie wszystkie uwielbiają to samo!

G Ł A S K A N I E

Dosłownie każde miejsce jest dobre, aby pogłaskać naszego psa. W gruncie rzeczy… Jak można się oprzeć tym słodkim oczętom, proszącym: „Pogłaszcz, proszę”? Przecież to zawsze działa

S M A K O W A N I E

Patyki, buty, słodycze, maskotki, ubrania… Pies uwielbia smakować dosłownie wszystko. Założę się, że najchętniej wymieszałby wszystkie istniejące smaki, by cieszyć się nimi przez cały czas.

P O S Z U K I W A N I A

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Twój pies obwąchuje wszystko dookoła? Czego tam tak uparcie szuka? tego niestety nie wiadomo, ale wiem jedno – jeśli się nie podda, w końcu to znajdzie. Prawda?

J E D Z E N I E

Jedzenie, to bez wątpienia największa z psich przyjemności. Pies z przyjemnością zje smakołyk lub przygotowaną z miłością przez właściciela karmę. Bez różnicy, czy jest to karma sucha, mięsne saszetki, czy prawdziwy „psi obiad”.

Z A B A W A

Aportowanie patyków, gonienie za piłką, kopanie w ogródkach – który pies tego nie kocha? Pokażmy psu, jak nam na nim zależy i bawmy się z nim zawsze i wszędzie!

© Załoga Chartykasa