Pozostałe

Aż trudno uwierzyć, że od dnia, w którym wcisnęłam „Załóż bloga” minęły już całe cztery lata! Niezmiernie się cieszę, że już tyle czasu udało mi się przeżyć i mam nadzieję, iż Wy cieszycie się razem ze mną i Chartykasem. Z góry zaznaczam, że nie mam jakoś przewidzianej daty zakończenia bloga, lecz wierzcie mi, zbyt szybko to to raczej nie nastąpi :)Co się zmieniło? Oj, baardzo duużo! Pierwszą ważną rzeczą jest to, że blog z niczego stał się prawie profesjonalnym blogiem (spójrzmy wprawdzie w oczy, mam zbyt walnięty charakter, żeby blog na zawsze był w pełni profesjonalny :D). Można też policzyć edity notek, które trwają cały czas i niestety nie wiem kiedy skończę, ale zapewniam, że ten edit jest już ostateczny. Jedyne, co się będzie dalej zmieniać, to nowe notki i linkowanie starszych ^^.

Statystykę pomińmy, choć nie mogę pominąć tej wielkiej liczby odwiedzin. Jesteście niesamowici. Ostatnio jak patrzyłam na statystykę miesięczną, to było tam 11 tysięcy odwiedzin! Za komentarze też bardzo wam dziękuję. Nawet nie wiecie jaka to frajda gadać z wami przez komentarze i się nimi wymieniać :D.

Doszły działy z dodatkami, do każdej notki teraz dodaję jakiś dodatek. A tak, by było wesoło 🙂 Najczęściej są to free laye, ikonki i znaczki, ale jak zauważyć można na końcu notki, wpadłam na nowy pomysł. Tylko spróbować skopiować, to zamorduję na miejscu. Kreatywność, ludziska, kreatywność :P.

Mam dla was takie małe porównanie. Screen z około 20 stycznia 2008 i screen zrobiony rok później. Może wystrój się nie zmienił (bo wróciłam do dwóch kolumn), ale cóż, sami oceńcie co się zmieniło, a co pozostało 🙂

  

 (2008)                                                                     (2009)

© Załoga Chartykasa