Elton John – Can you feel the love tonight?.mp3
 Pozostałe

  

Gdynia, 23 luty 2011

Kochani!

Data 28 luty 2005 to bez wątpienia jeden z ważniejszych dni w moim życiu. Jak pewnie większość z Was wie, tego dnia został założony Chartykas. Teraz świętuję Jego szóste już urodziny. Czasami naprawdę trudno mi uwierzyć, że minęło już tyle czasu. Coś pozornie niewinnego, zamieniło się… W no cóż, dobrze znaną i, mam nadzieję, że cenioną, encyklopedię. Długo by mówić o tym, co przeżyłam wraz z blogiem. Zmieniały się szaty graficzne Onetu, zmieniały się blogi, ludzie. A przede wszystkim zmieniałam się ja i Chartykas. Przez sześć wprowadziłam, wycofałam i zmieniłam wiele rzeczy. Próżno przypominać sobie jakie. Zmieniło się moje podejście do wielu spraw, dorosłam i dojrzałam, zmieniałam styl. Jedno było niezmienne – Nasz Drogi Chartykas.

Nie, nie zamierzam go zawieszać, zmieniać adresu lub usuwać! Nigdy w życiu. Mam zamiar prowadzić ten blog tak długo, jak będę w stanie. Jest to sposób, by rozwijać, wzbogacać i dzielić się pasją. Nigdzie nie znajdzie się takich wspaniałych ludzi, jakimi jesteście Wy, Czytelnicy i Komentatorzy! Dziękuję Wam bardzo za te wspaniałe sześć lat ;). Podziękowania specjalne należą się
* Martynie [mar-zwierzaki], która jest ze mną chyba najdłużej ze wszystkich. A przynajmniej pamiętam, że jest. Nie bywa może na blogu często, ale liczy się sam fakt, że była przez te wszystkie lata. Gdybyście ją zapytali, z pewnością by potwierdziła, jak bardzie zmienił się Chartykas.
* Oli [swinka-morska], dzięki której od wielu dni na mojej twarzy pojawia się wielki uśmiech, gdy tylko loguję się na pocztę. Twoje wsparcie jest nieocenione! ;*

Wielu bloggerów odeszło, wielu wspaniałych. Brakuje mi czasami ich i dawnych szalonych czasów, kiedy nie było jeszcze AntySpamu. Wielu traktuje tę opcję bardzo poważnie, ale to komentarze nakręcają bloga. Dla mnie są ważne, bo dzięki nim wiem, co chodzi Wam po głowach. Rozśmieszają mnie, pocieszają, czasami zakręci się łezka w oku. Te wszystkie słowa, jakie wypowiadacie – nie wypowiadacie ich na darmo. Czytam każde słowo, wiele z nich pamiętam, chociaż nie koniecznie kto co powiedział. Dziękuję Was także za to.

A teraz trochę informacji ze strony technicznej, niestety i tak trzeba. W ciągu ubiegłego roku zebraliśmy 199 974 odwiedzin (Wow!), 30 752 komentarze (Znowu wow!) oraz 108 postów. Ponadto zostaliśmy poleceni 20 razy! Niesamowite.

Wasza Kasia.

© Załoga Chartykasa